Wtorek, 18 czerwca 2019, tydzień nieparzysty (25)

Strona główna

POPRACIE STRAJKU NAUCZYCIELI OŚWIATY

« Przejdź do listy aktualności

Popracie strajku nauczycieli oświaty

logo-znp2.jpg

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,


Nasza Koleżanka - dr Edyta Gheribi - włączyła się w akcję poparcia strajku nauczycieli w oświacie - uruchomiła 

zbiórkę pieniędzy na wsparcie finansowe dla nauczycieli https://zrzutka.pl/ur4sn7 oraz  stronę na facebook https://www.facebook.com/strajk2019nauczyciele/?modal=admin_todo_tour. 

 


Związek Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Łódzkim popiera w całości inicjatywę naszej Koleżanki i serdecznie prosimy wszystkich naszych członków oraz sympatyków o przyłączenie się akcji - informacja poniżej.


Jednocześnie zwracamy się do wszystkich naszych Koleżanek i Kolegów o rozpowszechnienie informacji o prowadzonej  akcji wśród swoich znajomych.


Z koleżeńskim pozdrowieniem

Prezydium ZNP UŁ

 

 
 

 

Szanowni Koledzy i Koleżanki,

Obserwując scenę polityczna i społeczna oraz pełna niepokoju o los polskiej edukacji i pozycji nauczyciela w XXI wieku w Polsce postanowiłam rozpocząć akcję wsparcia dla strajkujących nauczycieli.   

Nauczyciele w Polsce, zarówno Ci pracujący w oświacie jak również my nauczyciele uczelni wyższych, za swoja prace otrzymujemy niskie wynagrodzenia, w porównaniu do średniej krajowej i do  wynagrodzeń nauczycieli w innych krajach EU, a wymagania wobec Nas są coraz wyższe. 

Żądania nauczycieli oświaty są zasadne, a zachowanie lekceważące rządu, a do tego ośmieszające w oczach społeczeństwa przy wykorzystaniu mediów publicznych jest skandaliczne. 

W obecnej chwili rząd chce złamać nauczycieli, aby strajk zakończyli i straszy się nauczycieli, że nie otrzymaja wynagrodzenia za czas strajku.

Dlatego postanowiłam uruchomić zbiórkę pieniędzy na wsparcie finansowe dla nauczycieli https://zrzutka.pl/ur4sn7 oraz uruchomic rowniez strone na facebook https://www.facebook.com/strajk2019nauczyciele/?modal=admin_todo_tour

 

Z wyrazami szacunku

Edyta Gheribi
--

Opublikowane: 11-04-2019
Do góry ^^
wersja do druku

PARTNERZY

Copyright © 2014 Związek Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Łódzkim
strony internetowe Łódź