Piątek, 4 grudnia 2020, tydzień nieparzysty (49)

Strona główna

V KRAJOWA KONFERENCJA SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZA RSZWIN

« Przejdź do listy aktualności

V Krajowa Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza RSzWiN

logo-znp2.jpg

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

 

W dniach 25-26 października 2019 r. odbyła się V Krajowa Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP.

 

Rada Szkolnictwa Wyższego i Nauki jest autonomicznym organem organizacji Związku Nauczycielstwa Polskiego działających w szkołach wyższych i instytutach naukowych. Celem Rady jest szeroko rozumiana obrona interesów i praw organizacji zakładowych zrzeszonych w Radzie oraz ich członków.

 

Delegatami ze Związku Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Łódzkim byli, wybrani na Konferencji Sprawozdawczo-Wyborczej ZNP UŁ, która się odbyła 12 czerwca br. , Kol. Edyta Gheribi, Kol. Lech Leszczyński, Kol. Jarosław Marczak oraz Kol. Małgorzata Trusewicz-Skrok.

 

Podczas konferencji krajowej zostały wybrane nowe władze RSzWiN na kolejną – pięcioletnią-  kadencję. Prezesem RSzWiN został Kol. Janusz Szczerba z Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu.

 

Miło nam poinformować, że członkowie ZNP UŁ weszli w skład władz centralnych.
Kol. Lech Leszczyński jest członkiem Rady Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP, Kol. Jarosław Marczak został wybrany do Prezydium RSzWiN ZNP, a Kol. Edyta Gheribi została członkiem Komisji Rewizyjnej RSzWiN.


 Naszej Koleżance oraz Kolegom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów w pracy społecznej!

 

Opublikowane: 29-10-2019
Do góry ^^
wersja do druku

PARTNERZY

Copyright © 2014 Związek Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Łódzkim
strony internetowe Łódź