Wtorek, 18 czerwca 2019, tydzień nieparzysty (25)

Strona główna

ZBIÓRKA

« Przejdź do listy aktualności

Zbiórka

logo-znp2.jpg

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

decyzją inicjatorów projektu dr inż. Edyty Gheribi – członkini zakładowego ZNP przy Uniwersytecie Łódzkim oraz członkini Ligii Kobiet Polskich Łódzki Oddział Wojewódzki LKP oraz Artura Iwanik zbiórka na rzecz strajkujących nauczycieli będzie kontynuowana, ale z dniem 26.04.2019  ze zmienionym celem - zbiórka na rzecz szkół dla dzieci niepełnosprawnych.

Zbiórka, rozpoczęta została 10.04.2019 roku, w związku z trwającym strajkiem nauczycieli.

W związku z faktem, że ZNP ZG uruchomiło Fundusz Strajkowy, postanowiliśmy naszą zbiórką, wesprzeć dzieci oraz nauczycieli z wybranych szkół dla dzieci z niepełnosprawnościami o szczególnych potrzebach, które uczestniczyły w strajku.

Szkoły dla dzieci niepełnosprawnych borykają się z dużymi problemami finansowymi nie ciesza sie zainteresowaniem rzadu i sa niedofinansowane. Nasz projekt wsparcia w postaci zbiorki może pomóc tym najbardziej potrzebującym.

 

Na chwilę obecną dysponujemy kwotą 24.195 zł która zostanie przeznaczona na wsparcie dla szczególnie potrzebującej lub potrzebujących szkół biorących udział w strajku. O podjętej decyzji w sprawie wyboru organizacji będziemy informować.

zbiórka widoczna jest pod linkiem https://zrzutka.pl/ur4sn7

 

Opublikowane: 26-04-2019
Do góry ^^
wersja do druku

PARTNERZY

Copyright © 2014 Związek Nauczycielstwa Polskiego w Uniwersytecie Łódzkim
strony internetowe Łódź